MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA, PRZEDŁUŻACZ 6 GNIAZD + 4XUSB, 110-240V AC 50/60HZ, 2.1A MAX 2500W, 1,5 M, CZARNA MCE389 B
Symbol: MCE389 B
Dostępność: 16 szt.
Cena: 34.97 Cena przed promocją: 38.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE389 B
Dostępność: 16 szt.
Cena: 34.97 Cena przed promocją: 38.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba gniazd | 6x F, 4x USB-A, 1x USB-C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Maksymalne obciążenie | 2500 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 276mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.