MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA, PRZEDŁUŻACZ 2 GNIAZDA + 3XUSB, 110-240V AC 50/60HZ, 2.1A MAX 2500W, 1.5M, CZARNA MCE387 B
Symbol: MCE387 B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 28.48 Cena przed promocją: 31.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE387 B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 28.48 Cena przed promocją: 31.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Maksymalne obciążenie | 2500 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba gniazd | 2x F, 3x USB A |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Bezpiecznik | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 185mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.