MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA 10 GNIAZD 3680W MCE10
Symbol: MCE10
Dostępność: 11 szt.
Cena: 66.38 Cena przed promocją: 73.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE10
Dostępność: 11 szt.
Cena: 66.38 Cena przed promocją: 73.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Bezpiecznik | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Maksymalna moc wejściowa | 2300 W |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 750mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 50mm |
• Nie przeciążać listwy zasilającej.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.