MACLEAN LISTWA MASKUJĄCA 1,5M MCTV-575
Symbol: MCTV-575
Dostępność: 7 szt.
Cena: 37.52 Cena przed promocją: 41.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCTV-575
Dostępność: 7 szt.
Cena: 37.52 Cena przed promocją: 41.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Model | Elastyczna rura kablowa |
| Długość | 1,5 m |
| Wysokość (max.) | 3,2 cm |
| Wysokość (min) | 2,3 cm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 25mm |
| Długość | 43mm |
| Wysokość | 1498mm |
• Produkt może zawierać małe części, przechowuj z dala od dzieci.
• Zamontuj produkt zgodnie z instrukcją aby uniknąć ryzyka obrażeń.
• Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony przed upadkiem.