MACLEAN GNIAZDKO PRĄDOWE X2 + 4XUSB MCE249 F/W
Symbol: MCE249 F/W
Dostępność: 2 szt.
Cena: 31.37 Cena przed promocją: 34.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE249 F/W
Dostępność: 2 szt.
Cena: 31.37 Cena przed promocją: 34.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | 100-240VAC 50-60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | C - 6A, E -16A |
| Typ wtyczki | EU |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd | C, E, 2x USB-A, 2x USB-C |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | TAK |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 80mm |