MACED Żwacze Wołowe Przysmak dla psa - 200 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.68 Cena przed promocją: 19.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.68 Cena przed promocją: 19.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Ochrona dentystyczna, Utrzymywanie kondycji trawiennej, Zdrowa waga |
| Waga produktu | 200 g |
| Smak karmy | Wołowina |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Rodzaj przysmaku | Żwacz |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Skład | 100% suszone żwacze wołowe |
| Zawartość wilgoci | 10,9% |
| Popiół surowy | 3,77% |
| Zawartość tłuszczu | 10,10% |
| Białko | 75,20% |
| Włókna surowe | 2,8% |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.