MACED Uszy królicze z włosem - przysmak dla psa - 10 sztuk
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.46 Cena przed promocją: 20.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.46 Cena przed promocją: 20.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Higiena jamy ustnej |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Smak karmy | Królik |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie jamy ustnej, Ochrona dentystyczna |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Królik |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 205mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.