MACED Szprotki Bałtyckie - przysmak dla psa - 85 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 16.85 Cena przed promocją: 18.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 16.85 Cena przed promocją: 18.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Tak |
| Smak karmy | Ryba |
| Waga produktu | 85 g |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Dla szczeniąt |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Skład | 100% suszona szprotka bałtycka |
| Zawartość tłuszczu | 38% |
| Białko | 49% |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.