MACED Softer Wołowina z marchewką - przysmak dla psa - 90 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.22 Cena przed promocją: 10.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.22 Cena przed promocją: 10.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Waga produktu | 100 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Nie |
| Smak karmy | Wołowina |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Skład | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: wołowina 72%, suszona marchew 11%, glicerol, skrobia kukurydziana, sorbitol, składniki mineralne. |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 20mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.