MACED SUSHI KRÓLIK RYBA 500G
Dostępność: 30 szt.
Cena: 56.15 Cena przed promocją: 62.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 56.15 Cena przed promocją: 62.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Waga produktu | 500 g |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Królik |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Popiół surowy | 4% |
| Zawartość wilgoci | 23% |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Białko | 30% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.