MACED Pałeczki indyk z warzywami - przysmak dla psa - 100 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.06 Cena przed promocją: 12.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.06 Cena przed promocją: 12.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez soi | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Indyk |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Główny smak | Indyk |
| Skład | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (indyk 86%), produkty pochodzenia roślinnego, suszone warzywa 4% (marchew, pasternak) Składniki analityczne: wilgotność 8,8% , białko surowe 26,3% , tłuszcz surowy 28,6%, popiół surowy 12 % , włókno surowe 0,8% |
| Szerokość | 32mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.