MACED Mix Sport Up! Mięsne kostki - przysmak dla psa - 1 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 41.65 Cena przed promocją: 46.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 41.65 Cena przed promocją: 46.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Ryby |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Smak karmy | Ryba |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Skład | zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 29%, oleje i tłuszcze, glikol propylenowy, ryby i produkty rybne |
| Zawartość wilgoci | 24% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 11,7% |
| Zawartość tłuszczu | 5,9% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 40mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.