MACED Kość prasowana biała z kaczką 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 46.69 Cena przed promocją: 51.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 46.69 Cena przed promocją: 51.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Kość |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wielkość psa | Średnie i duże (11-44 kg) |
| Wielkość psa | Duże (40-60 kg) |
| Efekty zdrowotne | Czyste zęby, świeży oddech |
| Smak karmy | Kaczka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy olbrzymich psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Bez konserwantów | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Skład | skóra wołowa 70%, pierś z kaczki 23%, glicerol, skrobia kukurydziana, sorbitol, sól. Dodatki: konserwant. |
| Zawartość wilgoci | 20% |
| Popiół surowy | 2% |
| Białko | 60% |
| Zawartość tłuszczu | 1,5% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 270mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.