MACED Kokardki z kaczki - przysmak dla psa - 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 45.69 Cena przed promocją: 50.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 45.69 Cena przed promocją: 50.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Kaczka |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 500 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kaczka |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Nie |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Skład | pierś z kaczki 85%, glicerol, białko orzechowe, skrobia ziemniaczana, sorbitol, sól. Dodatki: konserwant |
| Białko | 29% |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Zawartość wilgoci | 23% |
| Popiół surowy | 5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 80mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.