Listwa zasilająca R5 1.5m 5x230V PL 10A Czarna
Symbol: R5/15/CZ
Dostępność: 19 szt.
Cena: 64.80 Cena przed promocją: 72.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R5/15/CZ
Dostępność: 19 szt.
Cena: 64.80 Cena przed promocją: 72.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Seria listew przeciwprzepięciowych R5 to nowy na rynku model urządzeń zabezpieczających firmy Armac.
Produkt posiada specjalny system do ochrony przeciwzwarciowej i przeciwprzepięciowej. Zastosowany bezpiecznik automatyczny o działaniu zwłocznym, który nie wymaga wymiany jest doskonałą ochroną. Dodatkowo listwa posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych.
Wysokiej klasy warystor o szybkim czasie działania poniżej 25 nanosekund i wysokiej wartości pochłanianego impulsu 6000A, chroni urządzenie przed niebezpiecznymi skokami napięcia.
R5 nie zajmuje dużo miejsca i w połączeniu z możliwością montażu do podłoża, jest produktem uniwersalnym o szerokim wachlarzu zastosowania.
Zabezpiecza przed zwarciami, jak i niebezpiecznymi skokami napięcia urządzenia elektroniczne w domu i w biurze.
Specyfikacja produktu:
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 250 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |