Listwa zasilająca Qoltec 50104 (1,5m; kolor czarny)
Symbol: 50104
Dostępność: 5 szt.
Cena: 46.47 Cena przed promocją: 51.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50104
Dostępność: 5 szt.
Cena: 46.47 Cena przed promocją: 51.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezpieczne dla dzieci | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Moc szczytowa | 2200 W |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.