Listwa zasilająca Lestar LXARM 810 G-A K.:CZ 3M (3m; kolor czarny)
Symbol: LXARM 810 G-A K.:CZ 3M
Dostępność: 2 szt.
Cena: 83.59 Cena przed promocją: 92.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LXARM 810 G-A K.:CZ 3M
Dostępność: 2 szt.
Cena: 83.59 Cena przed promocją: 92.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ilość gniazd sieciowych | 230 x gniazdo sieciowe |
| Długość kabla | 3 m |
| Głębokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 590 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie przeciążać listwy zasilającej.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.