Listwa zasilająca ENERGENIE SPG5-C-5 (5 x VDE; 1,5m; kolor czarny)
Symbol: SPG5-C-5
Dostępność: 0 szt.
Cena: 33.86 Cena przed promocją: 37.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPG5-C-5
Dostępność: 0 szt.
Cena: 33.86 Cena przed promocją: 37.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 9000 A |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Kolor kabla | Czarny |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.