Listwa zasilająca ENERGENIE SPG5-C-15 (5 x VDE; 4,5m; kolor czarny)
Symbol: SPG5-C-15
Dostępność: 3 szt.
Cena: 47.45 Cena przed promocją: 52.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPG5-C-15
Dostępność: 3 szt.
Cena: 47.45 Cena przed promocją: 52.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wartość znamionowa udaru energii | 250 J |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 16 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 250 V |
| Maksymalne napięcie elektryczne | 6000 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 9000 A |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Waga produktu | 500 g |
| Długość kabla | 4,5 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 330 x 56 x 45 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nie przeciążać listwy zasilającej.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.