Listwa zasilająca ENERGENIE SPG5-C-10 (5 x VDE; 3m; kolor czarny)
Symbol: SPG5-C-10
Dostępność: 18 szt.
Cena: 49.40
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPG5-C-10
Dostępność: 18 szt.
Cena: 49.40
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 16 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 250 V |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Wartość znamionowa udaru energii | 250 J |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 470 g |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Długość kabla | 3 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85364900 |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 385mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.