Listwa zasilająca Baseus PowerCombo 3AC+2U+2C 30W EU (1,5m; czarny)
Symbol: E00066400117-00
Dostępność: 1 szt.
Cena: 132.38 Cena przed promocją: 147.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E00066400117-00
Dostępność: 1 szt.
Cena: 132.38 Cena przed promocją: 147.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Prąd wyjściowy portu 4 | 2,5 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 1,5 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 2 A |
| Prąd wyjściowy portu 5 | 1 A |
| Moc wyjściowa portu 4 | 5 W |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc wyjściowa portu 3 | 30 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 250 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc wyjściowa portu 1 | 30 W |
| Moc maksymalna | 30 W |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 1,5 A |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 4000 W |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 1,5 A |
| Moc wyjściowa portu 2 | 30 W |
| Prąd wyjściowy (12V) | 2,5 A |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 16 A |
| Waga produktu | 494 g |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość gniazd | 3 |
| Zasada działania | Kontakt |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 7 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.