Listwa zasilająca A-LAN PZ081U (8 x UTE; 16 A (3680 W); 1,8m; kolor czarny)
Symbol: PZ081U
Dostępność: 0 szt.
Cena: 94.43 Cena przed promocją: 104.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PZ081U
Dostępność: 0 szt.
Cena: 94.43 Cena przed promocją: 104.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Listwa zasilająca |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Napięcie | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.