Listwa zasilająca 19"- 9xgniazdo UPS - wtyk UPS-C14
Symbol: PZ010
Dostępność: 1 szt.
Cena: 96.13 Cena przed promocją: 106.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PZ010
Dostępność: 1 szt.
Cena: 96.13 Cena przed promocją: 106.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Maksymalna moc wejściowa | 2500 W |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane.