Listwa przeciwprzepięciowa EATON PB6UF (6 x UTE; 10 A; kolor biały)
Symbol: PB6UF
Dostępność: 2 szt.
Cena: 154.96 Cena przed promocją: 172.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PB6UF
Dostępność: 2 szt.
Cena: 154.96 Cena przed promocją: 172.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,000001 ms |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 10 A |
| Moc szczytowa | 2500 W |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 - 250 V |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Waga produktu | 612 g |
| Wysokość produktu | 47,5 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Ilość portów USB | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85364900 |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 155mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.