Listwa przeciwprzepięciowa Activejet COMBO 3gn/5m/cz (10A; 2300W) 5m; kolor czarny
Symbol: COMBO 3GN 5M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 80.60 Cena przed promocją: 89.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: COMBO 3GN 5M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 80.60 Cena przed promocją: 89.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ obudowy | Niepalna, nieprzewodząca obudowa |
| Bezpiecznik | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Przeznaczenie | Salon |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Domowe biuro |
| Opcje montażu | Możliwość mocowania do podłoża lub ściany |
| Długość kabla | 5 m |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed skokiem napięcia |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga produktu | 575 g |
| Rodzaj opakowania | Kartka |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Kolor kabla | Czarny |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 95mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.