Listwa przeciwprzepięciowa Activejet (3 x UTE; 10 A; 1,5m; kolor czarny)
Dostępność: 2 szt.
Cena: 60.08 Cena przed promocją: 66.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 60.08 Cena przed promocją: 66.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Salon |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Domowe biuro |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga produktu | 275 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Kartka |
| Kolor kabla | Czarny |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 55mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.