Listwa dźwiękowa Dell Pro Premium do połączeń konferencyjnych SB725
Symbol: 520-BBLY
Dostępność: 29 szt.
Cena: 414.90 Cena przed promocją: 461.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 520-BBLY
Dostępność: 29 szt.
Cena: 414.90 Cena przed promocją: 461.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Listwa dźwiękowa Dell Pro Premium do połączeń konferencyjnych SB725
Ciesz się wyjątkową wyrazistością dźwięku podczas konferencji dzięki listwie dźwiękowej klasy premium opartej na sztucznej inteligencji z ulepszoną technologią redukcji szumów.
Większa wyrazistość podczas każdej rozmowy
Zaprojektowany z myślą o poprawie wyrazistości mowy i jakości dźwięku, zapewniając nieskazitelny dźwięk podczas każdej rozmowy konferencyjnej.
Redukcja szumów oparta na sztucznej inteligencji
Dwukierunkowa redukcja szumów oparta na sztucznej inteligencji odróżnia ludzkie głosy i redukuje zakłócenia w tle, zapewniając bezproblemową komunikację po obu stronach.
Bezbłędna rozmowa
Eliminacja echa usuwa sprzężenia akustyczne i zniekształcenia dźwięku, zapewniając wyraźną i naturalną komunikację głosową.
Doskonałe wrażenia dźwiękowe
Wydajne przetworniki zapewniają zrównoważony dźwięk, wyraźniejszą mowę i lepszą jakość dźwięku.
Usprawnienie przestrzeni roboczej
Zadbaj o porządek w miejscu pracy dzięki bezproblemowej integracji z monitorami firmy Dell za pomocą mocowania magnetycznego, prostej konfiguracji i zgodności z ponad 40 wyświetlaczami.
Zoptymalizowana współpraca
Ta listwa dźwiękowa jest zgodna z wiodącymi platformami UC i ma certyfikaty Microsoft Teams i Zoom.
Dostosuj swoje wrażenia dźwiękowe
Ta aplikacja umożliwia użytkownikom dostosowanie ustawień urządzenia i dostosowanie preferencji dźwięku poprzez przypisanie wstępnie zaprogramowanych trybów, takich jak mowa, Wzmocnienie tonów niskich i Wzmocnienie tonów wysokich. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane ustawienia wstępne dźwięku za pomocą korektora dźwięku, włączać lub wyłączać powiadomienia dźwiękowe oraz otrzymywać najnowsze aktualizacje oprogramowania wewnętrznego.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Filmy Konferencje Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3.6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 253 g |
| Pasuje do |
Zgodność
|
| Oznaczenia | |