Listwa Qoltec 53998 (kolor czarny)
Symbol: 53998
Dostępność: 10 szt.
Cena: 112.79 Cena przed promocją: 125.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53998
Dostępność: 10 szt.
Cena: 112.79 Cena przed promocją: 125.32 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 10 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 - 250 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc szczytowa | 2300 W |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane.