Listwa Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M (3m; kolor czarny)
Symbol: LX 610 G-A K.:CZ 3.0M
Dostępność: 32 szt.
Cena: 62.57 Cena przed promocją: 69.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LX 610 G-A K.:CZ 3.0M
Dostępność: 32 szt.
Cena: 62.57 Cena przed promocją: 69.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 460 W |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ilość gniazd sieciowych | 230 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 420mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.