Linka rowerowa stalowa z zamkiem szyfrowym 10x1800mm Yale Essential Security Combination Cable Lock
Symbol: YCC0/10/180/2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 37.49 Cena przed promocją: 41.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YCC0/10/180/2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 37.49 Cena przed promocją: 41.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal |
| Typ produktu | Linka rowerowa |
| Zamek szyfrowy | Tak |
| Typ zamka | Klucz |
| Wysokość (cm) | 14 cm |
| Szerokość (cm) | 15 cm |
| Waga produktu | 360 g |
| Długość linki | 1800 mm |
| Średnica przewodu | 1 cm |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 140mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą, aby zapobiec korozji.
• Regularnie sprawdzać stan techniczny zapięcia.