Linka rowerowa stalowa na klucz 10x600mm Yale Essential Security Keyed Cable Lock 10mm
Symbol: YCK0/10/60/2
Dostępność: 5 szt.
Cena: 27.76 Cena przed promocją: 30.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YCK0/10/60/2
Dostępność: 5 szt.
Cena: 27.76 Cena przed promocją: 30.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba dołączonych kluczy | 2 |
| Typ produktu | Linka rowerowa |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zamka | Klucz |
| Długość linki | 600 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Średnica przewodu | 1 cm |
| Szerokość produktu | 187 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą, aby zapobiec korozji.
• Regularnie sprawdzać stan techniczny zapięcia.