Lightning to USB Cable (0.5 m)
Symbol: ME291ZM/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 49.57 Cena przed promocją: 55.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME291ZM/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 49.57 Cena przed promocją: 55.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Biały |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB A |
| Złączka 1 | Lightning |
| Złącze 2 | Męska |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Szerokość produktu | 14 mm |
| Szerokość opakowania | 17 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 66 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.