Liczarka SAFESCAN SAFESCAN 2000
Symbol: SAFESCAN 2000
Dostępność: 2 szt.
Cena: 751.82 Cena przed promocją: 835.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SAFESCAN 2000
Dostępność: 2 szt.
Cena: 751.82 Cena przed promocją: 835.36 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Prędkośćliczenia dla banknotów | 600 banknotów/min |
| Model | Liczarka do banknotów |
| Napięcie wejściowe AC | 110-220 V |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 102 x 190 x 75 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 3 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikaj kontaktu z cieczami. Urządzenie elektryczne.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem.
• Przechowuj w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.