Ławka treningowa regulowana REBEL ACTIVE
Symbol: RBA-2007
Dostępność: 1 szt.
Cena: 440.15 Cena przed promocją: 489.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBA-2007
Dostępność: 1 szt.
Cena: 440.15 Cena przed promocją: 489.05 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń ramion | Nie |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń nóg | Nie |
| Trening mięśni grupowych | Klatka piersiowa |
| Trening mięśni grupowych | Ramiona |
| Trening mięśni grupowych | Biceps |
| Trening mięśni grupowych | Forearms |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 18,6 kg |
| Szerokość produktu | 1610 mm |
| Głębokość produktu | 1300 mm |
| Wysokość produktu | 1005 mm |
| Szerokość opakowania | 1100 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 1100mm |
• Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem.
• Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta.