Laminator Esperanza INFINITY EFL001
Symbol: EFL001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.85 Cena przed promocją: 84.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EFL001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.85 Cena przed promocją: 84.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna grubość filmu | 80 µm |
| Prędkość laminowania | 250 mm/min |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,6 mm |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Czas przed nagrzewaniem | 5 min |
| Czas nagrzewania | 5 min |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Maksymalna szerokość laminowania | 24 cm |
| Liczba rolek | 2 |
| Prosty montaż | Tak |
| Maksymalna grubość filmu | 125 µm |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Pobór mocy | 265 W |
| Prąd | 1,15 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 160mm |