Lalka LOL Surprise Loves Mini Sweets X HARIBO Zestaw Imprezowy
Symbol: 119937EUC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 409.50 Cena przed promocją: 455.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 119937EUC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 409.50 Cena przed promocją: 455.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Lalka LOL Surprise Loves Mini Sweets X HARIBO Zestaw Imprezowy
Najsłodsze maluchy w okolicy powracają! Przedstawiamy 3. serię LOL Surprise Loves Mini Sweets!
LOL Surprise nawiązała współpracę z kultowymi markami, takimi jak Junior Mints, Tootsie, Tootsie Pop, Hersheys Bubble Yum, Dots, Haribo Goldbears, Haribo Frogs, Haribo Twin Snakes i Haribo Happy Cherries, aby dostarczyć Ci lalki inspirowane Twoimi ulubionymi słodyczami! Każda lalka ma niepowtarzalny styl, który jest smaczniejszy niż kiedykolwiek i pasuje do każdego smakołyku.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
119937EUC |
| Marka | L.O.L. Surprise |
| Seria | Małe lalki (L.O.L) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Dziewczynki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Oznaczenia | |