Ładowarka sieciowa T20 2xUSB 2,1A Kabel USB-C
Symbol: USA000462
Dostępność: 22 szt.
Cena: 25.20 Cena przed promocją: 28.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: USA000462
Dostępność: 22 szt.
Cena: 25.20 Cena przed promocją: 28.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Okrągła przenośna ładowarka sieciowa USAMS T20 z kablem USB-C
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 10 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB-USB-C |
| Kolor | Biały |
| Waga | 55 g |
| Oznaczenia | |