Ładowarka sieciowa JC Series CC264 30W GaN Fast Charge wbudowany kabel USB-C biała
Symbol: USA001581
Dostępność: 10 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: USA001581
Dostępność: 10 szt.
Cena: 64.00
od 300 zł do 20 000 zł
Ładowarka sieciowa USAMS JC Series CC264 30W GaN Mini Fast Charge 2xUSB-C
USAMS to renomowana marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji akcesoriów elektronicznych premium. Znana z innowacyjnego podejścia i stylowego designu, oferuje szeroką gamę produktów, w tym akcesoria do telefonów komórkowych, ładowarki i inne urządzenia elektroniczne. Skupiając się na jakości, trwałości i funkcjonalności, łączy nowoczesną technologię z wyjątkowym rzemiosłem.
Szybkie i niezawodne ładowanie
Ładowarka sieciowa USAMS JC Series CC264 to nowoczesne urządzenie, które zapewnia wyjątkową wydajność ładowania. Dzięki mocy 30 W, portowi USB-C oraz wbudowanemu kablowi USB-C naładujesz swoje urządzenia błyskawicznie i efektywnie. Wyposażona w technologię Power Delivery (PD), pozwala na szybkie ładowanie urządzeń takich jak smartfony czy tablety.
Bezpieczna i trwała konstrukcja
Ładuj do 2 urządzeń jednocześnie!
Dzięki wbudowanemu kablowi USB-C oraz portowi USB-C, możesz naładować smartfon, tablet, słuchawki i inne urządzenia wszystko jednocześnie, bez potrzeby szukania wolnego kontaktu.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 30 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
Wymiary bez wtyczki 34 x 34 x 40 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |