Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Combo TypeA
Symbol: 60043
Dostępność: 30 szt.
Cena: 102.60 Cena przed promocją: 114.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60043
Dostępność: 30 szt.
Cena: 102.60 Cena przed promocją: 114.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Combo TypeA
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 67 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB 1.1 |
| Pasuje do |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
49.3 x 73 x 28 mm (bez wtyków) |
| Waga | 102 g |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |