Ładowarka 100W Charging Combo (Type-A)
Symbol: 76206
Dostępność: 30 szt.
Cena: 128.70 Cena przed promocją: 143.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76206
Dostępność: 30 szt.
Cena: 128.70 Cena przed promocją: 143.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Xiaomi ładowarka 100 W (typ A)
Do 100 W mocy dzięki inteligentnemu szybkiemu ładowaniu dla maksymalnej ochrony urządzenia.
Wbudowany inteligentny chip automatycznie dostosowuje moc wyjściową do różnych urządzeń, zapewniając wydajne ładowanie.
Zestaw zawiera kabel o długości 100 cm.
Optymalne ładowanie z dołączonym oryginalnym kablem o długości 1 metra zapewnia idealną równowagę między wygodą użytkowania a mobilnością.
Technologia GaN zapewnia kompaktową, lekką i przenośną konstrukcję.
Technologia szybkiego ładowania GaN wykorzystuje półprzewodniki trzeciej generacji o wysokiej przewodności cieplnej i odporności na temperaturę, co pozwala uzyskać lekką i kompaktową ładowarkę przy jednoczesnej wysokiej efektywności konwersji energii.
Ultra niskie zużycie energii w trybie czuwania.
Dzięki autorskiej technologii ultra niskiego poboru mocy zużycie energii w trybie czuwania wynosi zaledwie
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 100 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
54.7 x 40.3 x 28 mm (bez wtyków) |
| Oznaczenia | |