LOKÓWKA DO WŁOSÓW SALMA 13-25MM STOŻKOWA EBL007
Symbol: EBL007
Dostępność: 4 szt.
Cena: 29.70 Cena przed promocją: 33.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EBL007
Dostępność: 4 szt.
Cena: 29.70 Cena przed promocją: 33.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
LOKÓWKA DO WŁOSÓW SALMA 13-25MM STOŻKOWA EBL007
Stożkowa Lokówka Esperanza SALMA to doskonałe urządzenie do stylizacji włosów niezbędne każdej kobiecie dbającej o swój wygląd. Przy jej pomocy szybko stworzysz idealną fryzurę na każdą okazję. Lokówka posiada stożkowy, ceramiczny wałek o średnicy 13-25mm, dzięki któremu stworzysz bujne, piękne loki. Sprawdzi się w układaniu nawet najtrudniejszych włosów.
| Informacje o produkcie | |
| Min. średnica | 13 mm |
| Maks. średnica | 25 mm |
| Moc | 25 W |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Szczotka obrotowa | Nie |
| Jonizacja | Nie |
| Funkcja pary | Nie |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.7 m |
| Kolor | Różowy Czarny |
| Pozostałe parametry |
- Łatwe tworzenie od spiralnych do bujnych loków |
| Oznaczenia | |