LEGO Technic 42224 - Samochód Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing
Symbol: 42224
Dostępność: 3 szt.
Cena: 540.47 Cena przed promocją: 600.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42224
Dostępność: 3 szt.
Cena: 540.47 Cena przed promocją: 600.52 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Technic |
| Ilość elementów | 1313 |
| Zalecany wiek | 11 lat+ |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Szerokość opakowania | 456 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,02 kg |
| Wysokość opakowania | 282 mm |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 280mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl