LEGO Technic 42222 - Hipersamochód Bugatti Chiron Pur Sport
Symbol: 42222
Dostępność: 0 szt.
Cena: 255.65 Cena przed promocją: 284.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42222
Dostępność: 0 szt.
Cena: 255.65 Cena przed promocją: 284.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | Technic |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 771 |
| Zalecany wiek | 11 lat+ |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl