LEGO Technic 42214 - Supersamochód Lamborghini Revuelto
Symbol: 42214
Dostępność: 17 szt.
Cena: 699.12 Cena przed promocją: 776.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42214
Dostępność: 17 szt.
Cena: 699.12 Cena przed promocją: 776.80 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 1135 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Seria | Technic |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 124mm |
| Długość | 384mm |
| Wysokość | 266mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl