LEGO Technic 42213 - SUV Ford Bronco
Symbol: 42213
Dostępność: 3 szt.
Cena: 260.58 Cena przed promocją: 289.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42213
Dostępność: 3 szt.
Cena: 260.58 Cena przed promocją: 289.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 943 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | Technic |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 384mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl