LEGO Technic 42212 - Ferrari FXX K
Symbol: 42212
Dostępność: 7 szt.
Cena: 260.58 Cena przed promocją: 289.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42212
Dostępność: 7 szt.
Cena: 260.58 Cena przed promocją: 289.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 897 |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Seria | Technic |
| Instrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 928 g |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 270mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl