LEGO Technic 42177 - Mercedes-Benz G 500 PROFESSIONAL Line
Symbol: 42177
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1029.37 Cena przed promocją: 1143.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42177
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1029.37 Cena przed promocją: 1143.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 2891 |
| Seria | Technic |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,88 kg |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość opakowania | 555 mm |
| Wysokość opakowania | 378 mm |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 145mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl