LEGO Super Mario 72040 - Kapitan Toad i obóz
Symbol: 72040
Dostępność: 9 szt.
Cena: 69.69 Cena przed promocją: 77.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 72040
Dostępność: 9 szt.
Cena: 69.69 Cena przed promocją: 77.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | LEGO® Super Mario™ |
| Ilość elementów | 159 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Zalecany wiek | 6 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 277 g |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 142mm |
| Wysokość | 48mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl