LEGO Star Wars 75430 - Ewok Wicket
Symbol: 75430
Dostępność: 4 szt.
Cena: 549.41 Cena przed promocją: 610.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 75430
Dostępność: 4 szt.
Cena: 549.41 Cena przed promocją: 610.45 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 1010 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 12 lat+ |
| Seria | Star Wars™ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość | 258mm |
| Długość | 91mm |
| Wysokość | 380mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl