LEGO Star Wars 75398 - C-3PO
Symbol: 75398
Dostępność: 1 szt.
Cena: 600.27 Cena przed promocją: 666.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 75398
Dostępność: 1 szt.
Cena: 600.27 Cena przed promocją: 666.97 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Ilość elementów | 1138 |
| Seria | Star Wars™ |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 452 mm |
| Głębokość opakowania | 68 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,36 kg |
| Szerokość opakowania | 278 mm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 70mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl